Üliõpilaskodu

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilaskodu asub aadressil Nõmme tee 49. Kõrgkooli Tallinna õppehoonest on üliõpilaskodu 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Üliõpilaskodus, mis mahutab ca 200 elanikku, on võimalik üürida koht 2- või 3-kohalises toas. Igal üliõpilaskodu korrusel on puhkenurgaga köök, duširuum ja tualetid. Soovi korral on üliõpilaskodu 1. korrusel võimalik kasutada pesumasinaid ja kuivateid. 

Sissepääs üliõpilaskodusse, oma korrusele, pesumasina- ja arvutiruumi toimub magnetkaardiga. Hoone avalikes ruumides on videovalve.

Helista numbrile 112, kui on vaja kiirabi, pääste või politsei abi, seejärel informeeri juhtunust üliõpilaskodu juhatajat.

Kõrgkool on tubakavaba

 • Kuidas tulla?

Üliõpilaskodusse saab bussidega nr 17 ja 17A (Räägu peatus). 

Isikliku sõiduauto kasutajatele on üliõpilaskodu juures parkimiskohad nii maja ees kui õuealal. Jalgratast on võimalik hoida 1. korruse fuajees.

 • Internet

Kogu hoones on tasuta Wi-Fi. Internetti on võimalik kasutada läbi TTK-YE võrgu, mis on ligipääsetav parooliga, mis on leitav üliõpilaskodu stendilt. Probleemide korral abistavad kõrgkooli IT-spetsialistid (Andrei Pugatšov - andrei.pugatsov@ttk.ee või Mikhail Bendera - mikhail.bendera@ttk.ee).

Kõrgkooli üliõpilaskodu kontor avatud:
E, T, K, R  8.00-10.00
N 8.00-10.00, 15.00-18.00
L-P suletud​


Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse õppuritele pakub majutusvõimalust MTÜ TTÜ Üliõpilasküla.

Uuri lisa: https://www.ttu.ee/organisatsioonid/campus/uliopilaselamud/kalevi-4/


Lisainfo:

 • Monika Alasoo

  Monika Alasoo

  Üliõpilaskodu juhataja

  • monika.alasoo@ttk.ee
  • 6 552 675 / 5854 6300
  • Üliõpilaskodu