Tutvustus

TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI TALLINNA ÕPPEHOONE RAAMATUKOGU:

Lahtiolekuajad:

E-R 8:00-16:00

L 10:00-14:00 järgmistel kuupäevadel:

12. ja 26. september
10. ja 24. oktoober
7. ja 21. november
5. ja 19. detsember
9., 23. ja 30. jaanuar
13. ja 27. veebruar
13. ja 27. märts
10. ja 24. aprill
8. ja 22. mai
5. juuni
 

Majja sisenedes desinfitseeri käed ja pane ette mask.

Teavikute laenutamiseks võib tulla raamatukokku kohapeale või hiljemalt üks päev enne raamatukogu külastust saata laenutussoovi e-posti aadressile raamatukogu@ttk.ee, kus on kirjas laenutaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.  Tellitud teavikud ootavad soovitud kuupäeval raamatukogus tellija nimega tähistatult selleks eraldi märgistatud “Tellitud teavikud” alal. Raamatukogu töötaja on teavikud juba eelnevalt tellija nimele valmis vormistanud. Nii saab teavikuid laenata kontaktivabalt.

Teavikute tagastamiseks tuleb need asetada välisukse juures asuvasse raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis on vastavalt tähistatud.

 

TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI KOHTLA-JÄRVE STRUKTUURIÜKSUSE RAAMATUKOGU:

Avatud E-R kell 8:30-16:00

Teavikute kontaktivabaks tagastamiseks võib need asetada raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis asub 1. korrusel. Tagastada on võimalik E-R kell 8:30-16:00

Raamatukoguga seotud küsimuste korral palume ühendust võtta e-maili teel:

raamatukogu@ttk.ee
angela.rais@ttk.ee
eve.pohlak@ttk.ee
ylle.kuuse@ttk.ee

Raamatukoguhoidjaga on kõigil võimalus suhelda ka reaalajas, Skype'i vahendusel – lisage kontakt nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu või Kohtla-Järve puhul Tallinna Tervishoiu Kõrgkool Kohtla-Järve RK oma Skype'i kontaktide hulka.

 

Ilmunud on uus eestikeelne NANDA-I versioon: "Õendusdiagnoosid. Definitsioonid ja klassifikatsioonid 2018-2020". Uus versioon sisaldab 18 uut ja 72 täiendatud diagnoosi. 

Raamatut on võimalik osta Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogust. Lisainfo: raamatukogu@ttk.ee

Raamatu hind on 40 eurot, üliõpilastele 30 eurot.

 

 

Abiks infootsingul e-õppes - valik tasuta e-allikaid ning andmebaase

Neli lihtsat sammu lõputöö tegemiseks​

Kõigil õppejõududel seoses oma tööga ning kõigil õppuritel, kes kirjutavad lõputööd, on võimalik pöörduda online-nõustamiseks Elukestva õppe keskuse lektori poole. Selleks lisage kontakt nimega Kate-Riin Kont oma Skype'i kontaktide hulka.

KASUTA ESTER RAAMATUOTSINGUT SIIN! 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu (edaspidi raamatukogu) on erialaraamatukogu, mis kogub, säilitab ja teeb raamatukogu kasutajale kättesaadavaks tervishoiualased teavikud ning andmebaasid. Raamatukogu komplekteerib teavikuid vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (edaspidi kõrgkool) õpetatavatele õppekavadele: abivahendispetsialist, erakorralise meditsiini tehnik, farmatseut, hambaraviassistent, hambatehnik, hooldustöötaja, lapsehoidja, optometrist, sterilisatsioonitehnik, tegevusjuhendaja, tegevusterapeut, tervisedendus, õde ja ämmaemand.

Raamatukogu teavikute andmed on sisestatud raamatukoguprogrammi Sierra, mille e-kataloog on ESTER, mis ühendab Eesti teadus-, muuseumi-, eriala- ja linnaraamatukogusid. Võimaldab otsida kataloogis sisalduvaid teavikuid paljude tunnuste alusel: autor, pealkiri, märksõna, kohaviit, UDK liik, ISBN jne;  leida raamatute ja muude väljaannete bibliograafilised ning leidumusandmed; näha, kas väljaanne on kohal või välja laenutatud jms. ESTER kataloogist leiab ka kõrgkoolis kaitstud lõputööd.

Kodulehe E-raamatukogu osast on juurdepääs väljaspool raamatukogu asuvatele inforessurssidele: teiste raamatukogude kataloogid, EBSCO andmebaasid, elektroonilised erialaajakirjad. Sisse logimiseks vajalikud paroolid tuleb küsida raamatukogutöötajalt.

Raamatukogu viib läbi kasutajakoolitusi ja pakub individuaalset nõustamist ning korraldab temaatilisi näitusi. Kohapeal on võimalus kasutada internetiühendusega raamatukogu arvuteid, isiklikke sülearvuteid ning iseteeninduslikke printimis-skaneerimis-koopiamasinaid. Raamatukogu asub WIFI levialas.

 

Tallinn

Kännu 67, Tallinn
tel 6 711 735
raamatukogu@ttk.ee

Kohtla-Järve

Lehe 12, Kohtla-Järve
tel 6 711 785
raamatukogu.kj@ttk.ee


Lisainfo:

 • Ülle Kuuse

  Ülle Kuuse

  Raamatukoguhoidja

  • ylle.kuuse@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Eve Pohlak

  Eve Pohlak

  Raamatukoguhoidja

  • eve.pohlak@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Angela Räis

  Angela Räis

  Raamatukoguhoidja

  • angela.rais@ttk.ee
  • 6 711 785
  • 28