Õppejõud

  • Hanna-Maria Põldma

    Hanna-Maria Põldma

    Tegevusterapeudi õppekava juht, õppejõud-juhtivlektor

    • hannamaria.poldma@ttk.ee
    • 671 1752
    • 236
  • Grete Anton

    Grete Anton

    Tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja

    • grete.anton@ttk.ee
    • 671 1752
    • 236
  • Anne-Mari Rebane

    Anne-Mari Rebane

    Tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja

    • anne-mari.rebane@ttk.ee
    • 671 1752
    • 236
  • Kristiina Didrik

    Kristiina Didrik

    Tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja

    • kristiina.didrik@ttk.ee
    • 671 1752
    • 236
  • Angela Anton

    Angela Anton

    Tegevusterapeudi õppekava külalisõppejõud-õpetaja

    • angela.anton@ttk.ee
    • 671 1752
    • 236
  • Liia Tretjakova

    Liia Tretjakova

    Tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja

    • liia.tretjakova@ttk.ee
    • 671 1720
    • 234
  • Anneliis Aavik

    Anneliis Aavik

    Tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja

    • anneliis.aavik@ttk.ee
    • 671 1720
    • 234