Töörühma koosseis

Vastavalt rektori 11.12.2020. a käskkirjale nr 2-1/642 on RUTA töörühma koosseis

 Töörühma juht alates 04.12.2020  Amet  Kontakt
 Jekaterina Demidenko  Esimees  jekaterina.demidenko@ttk.ee
 Kadri Kööp  Sekretär  kadri.koop@ttk.ee
     
 Liikmed    
 Kristi Puusepp  õenduse õppetooli juhataja-lektor  kristi.puusepp@ttk.ee
 Jekaterina Demidenko  õenduse õppetooli õppejõud-dotsent  jekaterina.demidenko@ttk.ee
 Kristi Rannus  õenduse õppetooli õppejõud-dotsent  kristi.rannus@ttk.ee
 Merle Ojasoo  õenduse õppetooli õppejõud-dotsent  merle.ojasoo@ttk.ee
 Irma Nool  õenduse õppetooli õppejõud-lektor  irma.nool@ttk.ee
 Jandra Ristikivi  õenduse õppetooli õppejõud-lektor  jandra.ristikivi@ttk.ee
 Kadri Kööp  õenduse õppetooli õppejõud-lektor  kadri.koop@ttk.ee
 Siiri Maasen  õenduse õppetooli õppejõud-assistent  siiri.maasen@ttk.ee
 Kristiina Didrik  tervishariduse keskuse tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetaja  kristiina.didrik@ttk.ee
 Käthlin Vahtel  tervishariduse keskuse ämmaemanda õppekava õppejõud-õpetaja  kathlin.vahtel@ttk.ee
 Nele Kunder  tervishariduse keskuse tervisedenduse õppekava õppejõud-lektor  nele.kunder@ttk.ee
 Heli Kuuse  meditsiinitehnilise hariduse keskuse hambatehniku õppekava õppejõud-lektor  heli.kuuse@ttk.ee
 Kaie Eha  meditsiinitehnilise hariduse keskuse farmatseudi õppekava õppejõud-kaaslektor  kaie.eha@ttk.ee
 Vootele Tamme  meditsiinitehnilise hariduse keskuse optometristi õppekava õppejõud-lektor  vootele.tamme@ttk.ee