Esinduse koosseis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!
e-post esindus@ttk.ee
tel 6 711 718

Image result for mart vestli

Mart Vestli

Esimees

mart.vestli@student.ttk.ee

 

 

Helena Lattik

Aseesimees

helena.lattik@student.ttk.ee

 

 


Vaata videot, kes on kõrgkooli Üliõpilas- ja õpilasesindust juhtinud varasematel aastatel:

Nicole Maria Klais - meediakoordinaator

Õe õppekava
nicolemariaklais@gmail.com

Täisliikmed:
 
Elis Taal
Õe õppekava
elis.taal@student.ttk.ee
 
Madli Rahuvarm
Ämmaemanduse õppekava
madlirahuvarm@gmail.com
Alina Voronova
Farmatseudi õppekava
Lisett Nurja
Optometristi õppekava
Kati Saulin
Tervisedenduse õppekava
Helly Brügel
Tegevusterapeudi õppekava
Olari Malt
Terviseteaduse õppekava
olarimalt@gmail.com
 

 

Toetavad liikmed:
 

Isabel Paul
Ämmaemanduse õppekava
isabel.paul@student.ttk.ee

Marge Koorep
Ämmaemanduse õppekava

Alvar Valklenklau
Õe õppekava
alvar.valkenklau@student.ttk.ee

Helina Kivi
Õe õppekava
helina.kivi@student.ttk.ee
Mariann Aunpuu
Õe õppekava
mariann.aunpuu@mail.ee
Maria Liiger
Õe õppekava
maria.liiger@student.ttk.ee
Piret Tiit
Terviseteaduse õppekava
piret.tiit@student.ttk.ee
Kristina Reintam
Farmatseudi õppekava