Esinduse koosseis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!
e-post esindus@ttk.ee
tel 6 711 718

 

Liisa Hiob

Esimees

liisa_hiob@hotmail.com

 

 

Mart Vestli

Aseesimees

mart.vestli@student.ttk.ee

 


Vaata videot, kes on kõrgkooli Üliõpilas- ja õpilasesindust juhtinud varasematel aastatel:

MEEDIAKOORDINAATOR:

Teele Kanarbik
Tervisedenduse õppekava
meedia.ttk@gmail.com
FB: Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilas- ja õpilasesindus
Instagram: ttkstudents

Täisliikmed:
 

Diana Teniste
Õe õppekava
diana.teniste@student.ttk.ee

Madli Rahuvarm
Ämmaemanduse õppekava
madli.rahuvarm@student.ttk.ee

Merit Köster
Tegevusterapeudi õppekava
merit.koster@student.ttk.ee

Lisett Nurja
Optometristi õppekava

Teele Kanarbik
Tervisedenduse õppekava
teele.kanarbik@student.ttk.ee

Kristel Köörna
Terviseteaduse õppekava
kristel.köörna@student.ttk.ee

Lene Kljukina
Farmatseudi õppekava
lene.kljukina@student.ttk.ee

Triin Anett Kallandi
Hambatehniku õppekava
triin.kallandi@student.ttk.ee

 

Toetavad liikmed:
 

Elis Taal
Õe õppekava
elis.taal@student.ttk.ee

Raiko Kivimets
Tervisedenduse õppekava
raiko.kivimets@student.ttk.ee

Alvar Valklenklau
Õe õppekava
alvar.valkenklau@student.ttk.ee

Mona Alunurm
Farmatseudi õppekava
mona.alunurm@student.ttk.ee

Piret Tiit
Terviseteaduse õppekava
piret.tiit@student.ttk.ee

Hanna Arusoo
Õe õppekava
hanna.arusoo@student.ttk.ee

Robi Pärnik
Õe õppekava
robi.parnik@student.ttk.ee

Kristina Reintam
Farmatseudi õppekava

Kevin Sakermaa
Õe õppekava
kevin.sakermaa@student.ttk.ee

Diana Kopot
Farmatseudi õppekava
diana.kopot@student.ttk.ee

Marleen Sähka
Õe õppekava
marleen.sahka@student.ttk.ee

Hanna-Liisa Mölder
Tervisedenduse õppekava
hanna-liisa.molder@student.ttk.ee

 

Kõrgkooli naiskoori dirigent:
Liisa Hiob