Auhinnad ja tunnustused

12. mail 2019. a kuulutati emadepäeval Paides Eesti Meestelaulu Seltsi korraldatud kontserdil välja tänavune Aasta Ema! Uhke tiitli «Aasta Ema 2019» pälvis kõrgkooli õenduse õppetooli õppejõud-lektor Mare Tupits!


Foto: Postimees

Loe lisa: ERR


6. aprillil, Pärnu päeval antakse Kuninga tänava põhikooli aulas volikogu esimehe ja linnapea vastuvõtul üle Pärnu teenetemärgid. 2019. aasta teenetemärgi saajate hulgas on ka Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits - panuse eest õendusalase kõrgharidusõppe laienemisel Pärnu linna ja projekti „Kool haiglas“ eestvedamise eest. Palju õnne!

Projekt "Kool haiglas" on oluliselt aidanud leevendada väljaõppinud õdede puudust Pärnu linna ja maakonna tervishoiuasutustes ning avardanud pärnakate võimalusi omandada kõrgharidust kodukoha lähedal. 2018. aastal lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esimene, 27st uuest õest koosnev Pärnu õendustudengite grupp, praegu õpib Pärnu haiglas veel kaks õendustudengite gruppi.
 

Loe lisa: 
Pärnu Postimees
Pärnu linn


11. detsembril 2018. a autasustati Tallinnas, Eesti Teaduste Akadeemias üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi parimaid. Üle anti riiklikud preemiad, Eesti Teaduste Akadeemia presidendi eripreemiad ning Sotsiaalministeeriumi eripreemiad.

Autasustamisel tänati ja tunnustati ka teadustööde juhendajaid. Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõude Kaie Eha ja Laine Partsi tänati konkursil terviseuuringute valdkonnas Eesti Teaduste Akadeemia presidendi eripreemia pälvinud Aune Altmetsa lõputöö "Tööstuskanepi droogide gaasikromatograafiline analüüs ja sisalduva kannabidiooli farmakoloogiline profiil" juhendamise eest.


23. novembril 2018. a kuulutati Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu (ESAL) poolt välja aasta sisekoolitaja 2018.

Konkurss toimus kahes kategoorias:

I kategooria - Osalise ajaga sisekoolitaja on koolitaja, kes lisaks põhitööle koolitab enda organisatsioonis ka kolleege.
II kategooria - Täiskohaga sisekoolitaja on koolitaja, kelle põhitööks on enda organisatsioonis kolleegide koolitamine.

Kõrgkooli osalise ajaga sisekoolitaja kandidaatideks olid õppejõud Marianne Annion ja Laine Parts, kes on panustanud õpiürituste sarja "Koolipere kaasamine".

Konkursi korraldaja rõhutas, et võitjad on kõik, kes osalesid! Täname Marianne Annionit ja Laine Partsi panustamise eest kõrgkooli sisekoolitustesse!

Osalise ajaga sisekoolitaja võit läks DHL Estonia AS-ile ja täiskohaga aasta sisekoolitaja võit läks Rimi Food AS-ile.

Korraldaja andis igale esitatud kandidaadile ka väikse kingituse: Angela Duckworth raamat "Südikus" ja Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu logoga kruusi.


23. oktoobril Tallinna Raekojas toimunud Tallinna Haridusameti tunnustusüritusel tunnustati "Tallinna Täiskasvanud Õppija Nädala" raames konkursile esitatud nominente.

"Tallinna Aasta Õpiteoks" valiti Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla töökohapõhine õpe. Lisaks tunnustati kõrgkooli tänukirjaga "Tallinna Õppijasõbralik Tööandja" konkursil osalemise eest.

Ja veel - "Tallinna Aasta Õppijaks" sai meie kõrgkooli õe eriala üliõpilane Kätlin Kasper!


Pildil: kõrgkooli kutseõppe osakonna õpetaja-õppekavade koordinaator Kristi Mähar ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusdirektor Aleksei Gaidajenko

 


14. oktoobril Estonia Kontserdisaalis toimunud Aasta Õpetaja galal "Eestimaa õpib ja tänab" tunnustati just neid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on olnud teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengusse, koostöösse ning uueneva õpikäsitluse elluviimisesse õppeasutustes.

Sel aastal oli võimalik tunnustamiseks esitada kandidaate kaheteistkümnes erinevas kategoorias, millest Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil oli au olla nomineeritud kolmes:

  • "Aasta õppeasutuse juhi" tiitliga tunnustati Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektorit, Ülle Ernitsat!
  • "Aasta õppejõud" kategoorias jõudis finalistide hulka kõrgkooli õenduse õppetooli õppejõud-lektor Jandra Ristikivi.
  • "Haridusasutuse aasta tegu" kategooria finalistide seas oli elustamis- ja esmaabikoolitus "Sinu käed päästavad elu", mille projektijuhid on kõrgkooli õenduse õppetooli õppejõud-assistent Pia Pedanik, õppejõud-lektor Ljudmila Linnik ja personalijuht-rektori assistent Piret Gilden.


Pildi: rektor Ülle Ernits, Aasta õppeasutuse juht 2018


Pildil (vasakult): Pia Pedanik, Piret Gilden, Ülle Ernits, Ljudmila Linnik ja Jandra Ristikivi