2020/2021

 EKSPERT

 KOMISJON / TÖÖRÜHM
 Jekaterina Demidenko
  • Eesti Õdede Liidu Pädevuse hindamise komisjon, liige
 Kristiina Didrik
  • Tegevusterapeutide kutseeksami hindamiskomisjon, esimees
  • Kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse taastusravijuhendi koostamise töörühm, liige
 Kaie Eha
  • Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur, täiendkoolituse hindamise ekspert
 Ülle Ernits
  • Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse kvaliteediagentuuri institutsionaalse akrediteerimise arendustöörühm, liigee-Ülikooli nõukogu, liige
  • ERASMUS+ juhtkomitee, asendusliige
  • EURASHE - European Association of Institutions of Higher Education, kõrgkooli esindajaSoolise võrdõiguslikkuse nõukogu, liige
  • LPP-ERASMUS juhtnõukogu, liige
  • SA Tallinna Koolitervishoid, nõukogu liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
  • Õiguskantsleri inimõiguste kaitse nõukoda, liige
 Katrin Klein
  • Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Õe ja Ämmaemanda õppekavade nõukogu, liige

 Kate-Riin Kont
  • Haridus- ja teadusministeeriumi teadus- ja arendustegevuse korralduse seaduse muutmise ettevalmistamise Avatud teaduse töörühm​, RKRN'i poolt määratud liige

 Merike Kravets
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon hooldustöötaja kutsekomisjon, liige
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon hooldustöötaja hindamiskomisjon, liige
  • Hooldustöötaja kutsestandardi koostamise töörühm, liige
 Nele Kunder
  • Tervise Arengu Instituut, paikkonna tervisedenduse ekspertrühm, liige 
 Kadri Kööp
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppe programminõukogu, liige
 Kadi Lubi
  • Tervise arengu Instituudi inimuuringute eetikakomitee, aseesimees (kõrgkoolipoolne esindaja)
 Silja Mets-Oja
  • MTÜ Mondo  arengukoostööprojekti "Toimetulek tervisekriisis: tervisehariduse ja –teenuste laiendamine Põhja- ja Ida-Afganistani provintsides", õppekava ekspert 
  • Raseduskriisinõustajate kutsekomisjoniliige
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppekava programminõukogu, liige 
 Kristi Mähar
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon hooldustöötaja hindamiskomisjon, liige
  • SA Kutsekoda sterilisatsioonitehniku kutsekomisjon,
 Laine Parts
  • Eesti Akrediteerimiskeskuse keemialaborite ja mõõtja erialase pädevuse hindamine, erialaassessor
  • Eesti Keskkonnauuringute Keskus, alkoholiekspertiisi ekspert
 Kristi Rannus
  • Ravijuhendite nõukoda, asendusliige
  • Sotsiaalministeeriumi Vähitõrje tegevuskava juhtrühm, liige
  • Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Õe ja Ämmaemanda õppekavade nõukogu, liige
  • üle-eestiline töörühm NANDA-NIC-NOC (NNN), liige
 Anne-Mari Rebane
  • World Federation of Occupational Therapists (WFOT), Eesti delegaat
  • Tegevusterapeudi ja abivahendi spetsialisti kutsete koordinaator
 Merle Talvik
  • Ajakirja The European Journal of Teaching and Education (EJTE), peatoimetaja
  • Ajakirja Journal of Advanced Research in Social Sciences (JARSS) toimetuskolleegium, liige
 Piret Tamme
  • Lapsehoidja kutsete kutsekomisjoni​ liige, kõrgkooli esindaja
  • Tegevusjuhendaja hindamiskomisjoni esimees, kõrgkooli esindaja
  • Kliinilise sekretäri kutsestandardi koostamise töörühma liige, kõrgkooli esindaja
  • Operatsioonitehniku kutsestandardi koostamise töörühma liige, kõrgkooli esindaja
 Vootele Tamme
  • COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, optomeetria õppetooli esindaja
  • European Academy of Optometry and Optics (EAOO), Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja/ kontaktisik
  • Kutsekoda, optomeetria töörühma liige, kõrgkooli esindja
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna ekspert
 Maarika Veigel
  • EARLI JURE network, liige
  • Tallinna Ülikooli Haridusteaduste Instituut, liikumise ja tervise valdkonna ekspert (alusharidus)
  • The European Association for Research on Learning and Instruction (EARLI), liige